Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/lemat/public_html/cooltowe-klocki.pl/panel/baza.php on line 12

Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/lemat/public_html/cooltowe-klocki.pl/panel/baza.php on line 12
41180 Magiczny Zamek Ragany cena 399 zł. Sklep internetowy z klockami lego.

41180 Magiczny Zamek Ragany

SERIA: Lego Elves 41180

Producent:


399,00 zł

klocki lego niedostępne

Zapytaj o dostępność
Wiek:od 8 do 12 lat
Ilość elementów:1014
Ilość figurek:3

Naida i Aira wybrały się do 3-poziomowego Magicznego Mrocznego Zamku, by zbadać sekrety i intrygi, w które zamieszana jest Ragana. Pomóż im w śledztwie! Zamek ma loch z otwieraną zapadnią, sypialnię z łożem z baldachimem, które ma w sobie skrytkę, kocioł, gniazdo na drzewie dla kota, przechylany most oraz garderobę z lustrami i akcesoriami kosmetycznymi. W zestawie 3 minilaleczki, a do tego mała smocza księżniczka Estari i zły kot Jynx.

W zestawie minilaleczki Ragana, Naida i Aira, a do tego mała smocza księżniczka Estari i zły kot Jynx.
W zestawie 3-poziomowy zamek z otwieranymi drzwiami, lochem z zapadnią, przechylanym mostem, pokojem dziennym i kominkiem na parterze oraz sypialnią i łóżkiem, które mieści w sobie skrytkę.
Zawiera także nadrzewne posłanie Jynxa, zamkowe proporce, garderobę Ragany i Jynxa z lustrami oraz akcesoria kosmetyczne.
Przechyl most i trzymaj elfy z dala od smoczego jaja.
Obróć tron Ragany, byodkryć zapadnię, która prowadzi do lochu.
W zestawie akcesoria: Księga Smoków, klepsydra, specjalne płaszcze i kaptury dla Naidy i Airy, mapa, 4 butelki, 3 czereśnie, szczotka do włosów, pochodnia, lusterko, 2 klocki z rysunkiem sushi, kubek, czarodziejska laska, miska na wodę, zlew, mydło, lustro, kocioł, tabliczka czekolady, list oraz przepis na eliksir.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
Magiczny Mroczny Zamek ma ok. 30 cm wysokości, 38 cm szerokości i 14 cm głębokośc i.

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

41177 KOPALNIA DROGOCENNEGO KRYSZTAŁU
klocki lego niedostępne
41172 Przygoda Smoka Wody
klocki lego niedostępne
41077 Sanie Pegaza Airy
klocki lego niedostępne
109,90 zł 109,90 zł 177,90 zł
wybierz wiek
wybierz płeć
wybierz cenę


©2014 LEGO, cooltowe-klocki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 359 999
sklep@cooltowe-klocki.pl
LEGO, logo LEGO, Minifigure, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, MINDSTORMS, HEROICA oraz MIXELS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2014 Grupa LEGO.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na warunki korzystania.
Strony internetowe Łódź
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin. Zapoznaj się z polityką prywatności cookies.X