Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/lemat/public_html/cooltowe-klocki.pl/panel/baza.php on line 12

Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/lemat/public_html/cooltowe-klocki.pl/panel/baza.php on line 12
70915 Dwie twarze i podwójna demolka cena 229 zł. Sklep internetowy z klockami lego.

70915 Dwie twarze i podwójna demolka

SERIA: LEGO Batman Movie 70915

Producent:


229,00 zł

klocki lego niedostępne

Zapytaj o dostępność
Wiek:od 9 do 14 lat
Ilość elementów:564
Ilość figurek:4

Pomóż Batmanowi na batmotorze powstrzymać potężnego Dwie twarze w niesamowitym zestawie Film LEGO® BATMAN: Dwie twarze i podwójna demolka. Koparka Dwóch twarzy ma kabinę dla minifigurki, ruchome ramię z łyżką oraz przegubową konstrukcję, która ułatwia manewry. Z jednej strony wygląda jak normalna koparka, ale spójrz na drugą! Są tam najeżone kolcami wielkie koła oraz szybkostrzelne, sześciostrzałowe działko. Batmotor ma otwierany kokpit z miejscem dla minifigurki i jest uzbrojony w obrotowy miotacz klocków i obrotową wyrzutnię pstrykanych pocisków. W zestawie znajdziesz też cztery minifigurki uzbrojone w różne rodzaje broni i wyposażone w rozmaite akcesoria, dzięki którym pełna akcji zabawa w odgrywanie ról będzie mogła trwać bez końca!

W zestawie cztery minifigurki: Batman™, Dwie twarze oraz dwóch funkcjonariuszy GCPD.
Koparka Dwóch twarzy ma dwie strony, „dobrą” i „złą”. Wyposażona jest w kabinę dla minifigurki, zdejmowany dach i otwierany schowek na broń, w którym znajduje się pistolet. Ma też cztery wielkie koła (dwa z nich po „złej” stronie mają kolce), działające ramię z łyżką, przegubową konstrukcję ułatwiającą manewry, sześciostrzałowe działko, wirującą tarczę piły i schowek z tyłu.
Batmotor ma dwa wielkie koła, otwierany kokpit dla minifigurki z przezroczysto-żółtą owiewką i drzwi w kształcie skrzydeł nietoperza. Jego uzbrojenie to obrotowy podwójny miotacz klocków i obrotowa wyrzutnia pstrykanych pocisków.
W zestawie są też dwie zapory drogowe.
Złap minifigurki łyżką koparki. Zmieści się nawet batmotor!
W zestawie broń: dwa Batarangi Batmana, pistolet maszynowy Dwóch twarzy oraz strzelba i pistolet funkcjonariuszy GCPD.
W zestawie znajdziesz też akcesoria: pelerynę Batmana i pas na broń. Są tam także dwie kamizelki kuloodporne dla policjantów z GCPD, policyjny kapelusz i walkie-talkie.
Wymiary koparki Dwóch twarzy: ok. 12 cm wysokości, 29 cm długości i 15 cm szerokości.
Wymiary batmotoru: ok. 5 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości.
Wymiary zapór drogowych: 3 cm wysokości, 5 cm szerokości i 2 cm grubości.

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

76053 Pościg w Gotham City
klocki lego dostępne
76054 Strach na wróble
klocki lego dostępne
76062 Robin kontra Bane
klocki lego dostępne
115,00 zł
329,00 zł
49,90 zł
wybierz wiek
wybierz płeć
wybierz cenę


©2014 LEGO, cooltowe-klocki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 359 999
sklep@cooltowe-klocki.pl
LEGO, logo LEGO, Minifigure, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, MINDSTORMS, HEROICA oraz MIXELS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2014 Grupa LEGO.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na warunki korzystania.
Strony internetowe Łódź
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin. Zapoznaj się z polityką prywatności cookies.X