Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/lemat/public_html/cooltowe-klocki.pl/panel/baza.php on line 12

Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/lemat/public_html/cooltowe-klocki.pl/panel/baza.php on line 12
70915 Dwie twarze i podwójna demolka cena 229 zł. Sklep internetowy z klockami lego.

70915 Dwie twarze i podwójna demolka

SERIA: LEGO Batman Movie 70915

Producent:


229,00 zł

klocki niedostępne
Wiek:od 9 do 14 lat
Ilość elementów:564
Ilość figurek:4
ilość:

Pomóż Batmanowi na batmotorze powstrzymać potężnego Dwie twarze w niesamowitym zestawie Film LEGO® BATMAN: Dwie twarze i podwójna demolka. Koparka Dwóch twarzy ma kabinę dla minifigurki, ruchome ramię z łyżką oraz przegubową konstrukcję, która ułatwia manewry. Z jednej strony wygląda jak normalna koparka, ale spójrz na drugą! Są tam najeżone kolcami wielkie koła oraz szybkostrzelne, sześciostrzałowe działko. Batmotor ma otwierany kokpit z miejscem dla minifigurki i jest uzbrojony w obrotowy miotacz klocków i obrotową wyrzutnię pstrykanych pocisków. W zestawie znajdziesz też cztery minifigurki uzbrojone w różne rodzaje broni i wyposażone w rozmaite akcesoria, dzięki którym pełna akcji zabawa w odgrywanie ról będzie mogła trwać bez końca!

W zestawie cztery minifigurki: Batman™, Dwie twarze oraz dwóch funkcjonariuszy GCPD.
Koparka Dwóch twarzy ma dwie strony, „dobrą” i „złą”. Wyposażona jest w kabinę dla minifigurki, zdejmowany dach i otwierany schowek na broń, w którym znajduje się pistolet. Ma też cztery wielkie koła (dwa z nich po „złej” stronie mają kolce), działające ramię z łyżką, przegubową konstrukcję ułatwiającą manewry, sześciostrzałowe działko, wirującą tarczę piły i schowek z tyłu.
Batmotor ma dwa wielkie koła, otwierany kokpit dla minifigurki z przezroczysto-żółtą owiewką i drzwi w kształcie skrzydeł nietoperza. Jego uzbrojenie to obrotowy podwójny miotacz klocków i obrotowa wyrzutnia pstrykanych pocisków.
W zestawie są też dwie zapory drogowe.
Złap minifigurki łyżką koparki. Zmieści się nawet batmotor!
W zestawie broń: dwa Batarangi Batmana, pistolet maszynowy Dwóch twarzy oraz strzelba i pistolet funkcjonariuszy GCPD.
W zestawie znajdziesz też akcesoria: pelerynę Batmana i pas na broń. Są tam także dwie kamizelki kuloodporne dla policjantów z GCPD, policyjny kapelusz i walkie-talkie.
Wymiary koparki Dwóch twarzy: ok. 12 cm wysokości, 29 cm długości i 15 cm szerokości.
Wymiary batmotoru: ok. 5 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości.
Wymiary zapór drogowych: 3 cm wysokości, 5 cm szerokości i 2 cm grubości.

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

70902 Motocykl Catwoman
klocki lego dostępne
70900 Balonowa ucieczka Jokera™
klocki lego dostępne
76054 Strach na wróble
klocki lego dostępne
109,90 zł
69,90 zł
329,00 zł
wybierz wiek
wybierz płeć
wybierz cenę


©2014 LEGO, cooltowe-klocki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 608 359 999
sklep@cooltowe-klocki.pl
LEGO, logo LEGO, Minifigure, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, MINDSTORMS, HEROICA oraz MIXELS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2014 Grupa LEGO.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na warunki korzystania.
Strony internetowe Łódź
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin. Zapoznaj się z polityką prywatności cookies.X